Miminka a rodiny

Fotografování miminek a rodin je pro mě vždy jedinečnou událostí. Své focení přizpůsobuji konkrétní rodině. Je pro mě důležité, aby se každý cítil v mém ateliéru uvolněně a pohodlně, pak je z těchto fotografií cítit ta kouzelná rodinná atmosféra.

Fotografování miminek je nejlepší naplánovat na 8. - 15. den po porodu. Samotné focení je poměrně časově náročné, zabere 2 - 3 hodiny. Vždy se řídím dle potřeb a nálady miminek. Během focení probíhá uspávání, kojení. Nádherné jsou fotografie miminek spolu s maminkou a tatínkem.

Pokud nestihnete miminkovské focení v době, kdy jsou miminka spavá, je lepší počkat, až bude miminku tak okolo tří měsíců. V té době již Vaše miminko udrží hlavičku, pase koníčky, usmívá se. Vše má své kouzlo a záleží na Vás, které období si vyberete.

Fotografování větších dětí je nejlepší, když se děti uvolní a cítí se v atelieru dobře. V atelieru mám i různé dětské rekvizity, aby se děti zabavily a zvykly si na prostředí i na mě. Je možné uskutečnit i fotografování venku, a to hlavně v období vzdoru, kdy si děti rády odběhnou tam, kam chtějí.